Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Skupinové baliace stroje
 
 
Vákuové manipulátory - aplikácie

Zdvíhanie panelov

Zdvíhanie krabíc a kartónov

Zdvíhanie vriec

Zdvíhanie bední

Zdvíhanie sudov a valcových produktov (kobercov, fólií)

Vákuový manipulátor pre hygienicky čisté prostredie

 

 

Zdvíhanie panelov

 VacuEasylift je dôkladne odskúšaný systém, ktorý spĺňa najvyššie štandardy funkčnosti a bezpečnosti pri manipulácii s panelmi a plochými blokmi. Prísavka bezpečne drží bremeno s bezpečnostným faktorom 2,5. Gumené tesnenie prísavky kompenzuje akúkoľvek nerovnosť na povrchu panelu.

 

Vákuové manipulátory - panel 2Vákuový manipulátor - panel

 Manipulácia s panelmi často zahŕňa aj presun bremena z horizontálnej do vertikálnej polohy. Na takýto presun sa používa uhlový adaptér s rukoväťou, ktorý umoťňuje otočenie bremena o 90 stupňov.                                                                                       Výpadok elektrickej energie neznamená pre vákuový manipulátor TAWI žiadny problém - okamžité uzavretie  bezpečnostného ventilu umožní obsluhe plne kontrolovateľné a bezpečné umiestnenie bremena 

Hore             
 Zdvíhanie krabíc a kartónov

 V skladoch sa vákuový manipulátor používa na premiestňovanie kartónov, krabích a sudov s pivom. Samozrejmosťou je použitie uhlového adaptéra s predĺženou rukoväťou s ovládaním

 

Vákuový manipulátor môže byť vybavený ďiaľkovým ovládaním na spustenie vákuovej pumpy. Obsluha tak nemusí opustiť manipulačný priestor pre aktiváciu manipulátora.

 

 Hore    

 Zdvíhanie vriec vákuovým manipulátorom

 Manuálna manipulácia s vreciami je extrémne namáhavá. Na vyhnutie sa tejto namáhavej manuálnej činnosti sa často používa náš vákuový manipulátor VM160, ktorý zdvíha bremená až do 60kg. Naša prísavka je skonštruovaná na uchopenie všetkých typov vriec. K prísavke je pripojená ešte gumená sukňa, ktorá kompenzuje akúkoľvek nerovnosť a podsávanie na vreci.

 

 Pri použitý v hygienicky čistom prostredí sa manipulátor dodáva v nerezovom prevedení s potravinárskou gumou. pri manipulácii s horľavými a výbušnými látkami je možné dodať manipulátor v ATEX prevedení.

  Hore

 Zdvíhanie bední

zdvíhanie bední je je s použitím vhodného adaptéra veľmi jednoduché.  Tento model je vybavený rýchloupínaním, ktoré umožňuje rýchlu výmenu prísaviek pre zdvíhanie bední a zdvíhanie krabíc.  

 

Hore

 Zdvíhanie sudov a valcových produktov (kobercov, fólií)

 

 

 

 

 

 

 

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.