Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Baliace stroje arrow Horizontalne arrow Do stojacích sáčkov
 
 

 

F14stdup

Konštruktéry, ktorí navrhli toto zariadenie, dosiahli svoje dva hlavné ciele: jednoduchosť a dokonale garantovanú prevádzku. Výsledkom je F-14 Stand up, najpopulárnejšie horizontálne baliace zariadenie do stojacich sáčkov.

           

Stiahnite si prospekt  

F-22Stdup

Vďaka otvorenému dizajnu a ľahkému prístupu ku všetkým mechanizmom je F-22 najvhodnejším zariadením pre zákazníkov, ktorí vyžadujú jednoduchú manipuláciu a nízke náklady na údržbu.

F-22 môže produkovať sáčky s predným alebo bočným uzáverom, ale taktiež aj s uzáverom v strede vrchného zvaru. Ďalej môže produkovať säčky rôznych tvarov, a to pri výkone až 160 sáčkov za minútu.
 
Univerzálnosť tohto zariadenia ho predurčuje ako najlepšiu možnosť pre mnoho projektov -  od balenia jedál –cestovín, zeleniny, atď.., až po balenie strúhaného syra, omáčok, ďžúsov, mliečnych výrobkov,…

           

Stiahnite si prospekt  

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.