Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Kontrolné váhy arrow Synus
 
 

 

SARTORIUS SYNUS

Jedinečne flexibilná kontrolná váha                   


Sartorius SYNUS je celá rada modulárnych kontrolných váh, štandardne vyrobených z nerezovej ocele pre stredne náročné až veľmi náročné požiadavky. Charakteristické kontúry konštrukcie váhy zaisťujú oboje -  kompaktnosť, ako aj robustnosť kontrolnej váhy - a  ponúkajú maximálnu flexibilitu  pre neskoršie požadované úpravy alebo zmeny v podmienkach využitia,  napr. zmena kontrolovaného produktu. 
Vážiace systémy: 1.0 kg, 2.0 kg, 5.0 kg or 7.0 kg
• Dielik hmotnosti na displeji od 0.1 g  do 1g
• Max. výkon  300 kusov/min.
• Právne overiteľná pre obchodné účely
• 3 displeje a riadiace jednotky: 6.4” TFT, 10.4” TFT ,alebo 15” TFT s dotykovou obrazovkou
• Široká ponuka záznamov a možností sieťového pripojenia
• Možnosť USBPrint: Štandardný USB pamäťový klúč pre flexibilný transport údajav aj bez pripojenia do siete.

Tlačiareň údajov Sartorius

Sartorius ponúka tlačiareň údajov, ktorá môže byť nainštalovaná na akejkoľvek kontrolnej váhe SYNUS pre manuálnu alebo automatickú tlač vstupných údajov, priebežných výsledkov, záznamoch dávky  alebo záverečnej správy.

Sartorius USBPrint

Všetky modely  SYNUS môžu byť vybavené ľahko prístupným USB rozhraním s krytím IP65 pre digitálne uloženie údajov a ich ďalšie spracovanie bez pripojenia do siete.

Sartorius ProControl pre Windows

Ak je kontrolná váha SYNUS pripojená do siete, Sartorius ProControl pre Windows je ideálny nástroj pre monitorovanie a štatistické vyhodnotenie všetkých odvážených produktov.

Navštivte http://www.sartorius.com/synus/index_en.shtml

 

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.