Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Kontrolné váhy arrow EWK 1000 PLUS
 
 

 

EWK 1000 PLUS

Komplexné a ekonomické riešenie kontrolnej váhy
Kontrolná váha EWK 1000 PLUS je navrhnutá pre kontrolu hmotnosti, plneného nominálneho množstva, resp. objemu a kompletnosti zabalených produktov.

EWK 1000 PLUS má zabudovanú vážiacu jednotku špeciálne navrhnutú pre kontrolné váženie. Kedykoľvek nastaviteľná transportná výška, programom kontrolovaná rýchlosť pásov a nízke nároky na priestor -  to sú základné atribúty, ktoré predurčujú EWK 1000 PLUS pre použitie v mnohých odvetviach.
Vďaka systematickému, hygienickému dizajnu z nerezovej ocele, ako aj samopodporným vážiacim a transportným systémom s veľkým voľným priestorom od podlahy, je kontrolná váha extrémne jednoducho čistiteľná. Rýchle povoľovacie zariadenie vám umožňuje bez námahy vymeniť pásy na vážiacej jednotke v priebehu pár sekúnd.
Interfejsový port umožňuje zasielať údaje o vážených produktoch ďalej na ďalšie spracovanie. Táto schopnosť napomáha veľmi jednoduchej integrácii EXK 1000 PLUS do štatistického systému riadenia kvality, ako je napr. Sartorius ProControl pre Windows®.   

Stiahnite si prospekt (EWK1000english.pdf)

www.sartorius.com

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.