Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie váhy arrow Moses II arrow Séria ES 3000
 
 

 

ES 3015

Hmotnostný rozsah 3 / 6 / 15 kg
Dielik váhy 1 / 2 / 5 g 
Nová ES 3015 ponúka racionálnu a flexibilnú činnosť a maximálny komfort pri vážení všade, kde je potrebné manuálne riešenie váženia a etiketovania – v potravinárskom aj nepotravinárskom priemysle. Vysoko kompaktné, robustné zariadenie vyrobené z nerezovej ocele zaberá málo miesta a je vhodné do akéhokoľvek prostredia.

 

ES 3060

Hmotnostný rozsah 15 / 30 / 60 kg
Dielik váhy 5 / 10 / 20 g 
ES 3060 ponúka racionálnu a flexibilnú činnosť a maximálny komfort pri vážení všade, kde je potrebné manuálne riešenie váženia a etiketovania – v potravinárskom aj nepotravinárskom priemysle. Vysoko kompaktné, robustné zariadenie vyrobené z nerezovej ocele zaberá málo miesta a je vhodné do akéhokoľvek prostredia.

 

ES 3150

Hmotnostný rozsah 60 / 150 kg
Dielik váhy 20 / 50 g 
ES 3150 ponúka racionálnu a flexibilnú činnosť a maximálny komfort pri vážení všade, kde je potrebné manuálne riešenie váženia a etiketovania – v potravinárskom aj nepotravinárskom priemysle. Vysoko kompaktné, robustné zariadenie vyrobené z nerezovej ocele zaberá málo miesta a je vhodné  do akéhokoľvek prostredia.

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.