Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie váhy
 
 

 

Predstavenie tradičnej spoločnosti ESPERA

ESPERA bola založená v roku 1924 ako výrobca váh a tenzometrických zariadení. Zároveň to bola  prvá spoločnosť, ktorá v roku 1929 predstavila  úplne prvú váhu s podsvieteným displejom.

Od začiatku bola spoločnosť poháňaná túžbou experimentovať a inovovať a tak, v roku 1959,  ESPERA dosiahla vo svojej histórii významný míľnik – výskumom  a následne marketingom bola inicializovaná výroba úplne prvej elektronickej váhy na svete.

Legendárna váha „Constellation“ dosiahla medzinárodný úspech, ktorý spoločnosť sprevádza až do súčasnosti, keď má Espera uvedené na trhu dva modelové rady.  Modelový rad MOSES 1 (MOdular ESpera System) sa vyrába už vyše 10 rokov. Etiketovacie váhy z generácie MOSES 1 si získali zákazníkov svojou spoľahlivosťou a flexibilnosťou. Avšak  firma sa aj napriek získanému úspechu nemienila prestať vyvíjať a  v roku 2005 uviedla  na trh novú generáciu etiketovacích váh MOSES II, v ktorej sú integrované najnovšie technologické trendy v automatizácii, označovaní a vážení výrobkov. 

Moses II
Moses I
Príslušenstvo
Software ESFORM
Software ESPROM

www.espera.de

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.