Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie stroje arrow Apl. papierových etikiet arrow Mega Hot
 
 

 

Etiketovacie zariadenie pre aplikovanie etikiet metódou Hot melt

Produkčný výkon až do  16.000 fliaš za hodinu.

Etiketovacie zariadenie  MEGA HOT je plne automatické a bolo navrhnuté pre aplikáciu obvodových papierových a plastových etikiet na valcovité produkty.
Model MEGA HOT je dostupný v dvoch verziách: v karuseli je buď  12  alebo 16 staníc pre produkt, ktoré sa otáčajú pomocou ozubených kolies, pričom ich veľkosť je daná  priemerom fliaš. Riadenie natáčania je uskutočňované pevným ozubením. MEGA HOT používa NORDSON holt meltové aplikátory, ktoré aplikujú
na produkt najskôr  lepidlo patentom chráneným systémom trysiek a potom štrbinová tryska integrovaná v zásobníku etikiet naaplikuje vertikálny pás lepidla po celej výške koncovej hrany etikety. Zariadenie firmy  NORDSON pre holt melt lepidlo má niekoľko výhod, ako je napr. absencia karbonizácie lepidla, minimálne prestoje zapríčinené čistením a údržbou a minimalizácia strát lepidla.

 

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.