Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie stroje arrow Apl. samolepiacich etikiet arrow Print-apply systémy
 
 

 

Drinedge

Automatická TTF tlačiareň pre kartóny a palety s aplikáciou za roh

Drinedge tlačí a následne aplikuje etikety na prednú stranu, roh  a bočnú stranu kartónu. Pásový aplikátor prisaje etiketu a potom ju zahladí na požadované miesto na kartóne. Ako aj pri ostatných tlačiarňach a print-apply systémoch, aj tu môžete použiť veľmi účinný softwérový nástroj na komunikáciu medzi tlačiarňou a PC – program DG10.  Takto potom jednoducho naprogramujete etiketu podľa vašich predstáv, alebo iba zmeníte požadované údaje, ktoré sa budú okamžite po ich odoslaní tlačiť na etikety. Tie, keďže sú aplikované z prednej aj bočnej strany kartónu, budú viditeľné pri akomkoľvek usporiadaní kartónov na palete.

Drintjet

Automatická TTF tlačiareň s aplikáciou  na kartóny a palety

Drintjet je potlačové a aplikačné zariadenie, ktoré potláča a následne aplikuje poslednú vytlačenú etiketu na produkt bez priameho dotyku s ním.  Neobyčajná črta tohto zariadenia spočíva  v tom, že aplikátor prisaje etiketu vychádzajúcu z tlačiarne, natočí sa smerom na produkt  a prúdom vzduchu nastrelí potlačenú etiketu na výrobok bez toho, aby sa aplikátor dotkol produktu. Etiketa môže byť aplikovaná týmto spôsobom, či je už produkt – kartón  v nehybnom stave, alebo sa pohybuje. Rýchlosť tlače etikety môže dosiahnuť až 120 mm/sekundu pri maximálnej ploche tlače 110 x135 mm. Maximálna veľkosť etikety, ktorá môže byť aplikovaná týmto zariadením,  je 110 x 140 mm. Tlač je uskutočňovaná  pomocou termohlavy s rozlíšením 8 mm.

Drinfit

Automatická TTF tlačiareň s aplikáciou  na kartóny a palety

Drinfit je potlačové a aplikačné zariadenie, ktoré tlačí čiarové kódy a rôzne variabilné texty na etiketu, ktorú násladne aplikuje na nepohybujúci sa kartón. Maximálne rozmery etikety, ktorú je možné naaplikovať týmto zariadením, sú až 150 x 210 mm.  Etiketa je aplikovaná pneumatickým aplikátorom, ktorý najskôr prisaje etiketu po jej potlačení a potom ju naaplikuje pomocou pneumatického valca na produkt – kartón.

 

SA2000

Automatická TTF tlačiareň na lepiacu pásku  pre kartóny

Vedľa modelov Etipack, ktoré potláčajú a aplikujú etikety, vám predstavujeme špeciálne zariadenie, ktoré potláča  a následne aplikuje lepiacu pásku zvolenej veľkosti na stojaci alebo pohybujúci sa produkt – kartón. Lepiaca páska sa najskôr potlačí, potom odreže  a následne je naaplikovaná.  SA2000 bola vyvinutá v kooperácii firiem Etipack a 3M – svetovým lídrom na trhu s lepiacimi páskami.

AP EURO

Automatická termotransferová tlačiareň s aplikáciou etikety na palety

AP EURO zariadenie je riešením problému aplikácie dvoch ISO A5 etikiet s UCC/EAN čiarovými kódmi na dva rôzne rohy palety – tak, ako si to vyžadujú štandardy EÚ. AP EURO potláča etiketu a posledne vytlačenú etiketu aplikuje na nepohybujúcu sa paletu. Etiketa je aplikovaná pneumatickým aplikátorom, ktorý ju najprv prisaje a potom ju prilepí na paletu.

Pozrite si video 

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.