Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie stroje arrow Apl. samolepiacich etikiet arrow Termotransférové tlačiarne
 
 

 

Scooter

Je kompaktná a flexibilná termotransferová tlačiareň pre potlač etikiet a kupónov až do šírky 50 mm (Scooter 2 ) alebo 100 mm (Scooter 4)  pri rozlíšení tlače 8 bodov na milimeter a rýchlosti tlače 120 mm/s. Tlačiareň je možné pripojiť na akýkoľvek počítač a obsluhovať tlačiareň priamo z tohto PC pomocou programu DG10 alebo CODESOFT. Tlačiareň Scooter vám umožní potlačiť etikety všetkými typmi čiarových  kódov, premenlivými textami, logami – takisto vám umožní aj tlač z databáz.

 

Spider a Jumbo

Sú robustné a univerzálne tlačiarne, špeciálne navrhnuté pre vysoké výkony. Spider je dostupný v dvoch verziách, pre etikety a kupóny do  šírky 50 mm a 100 mm s rýchlosťou tlače až 250 mm/sekundu.  Jumbo má šírku potlače 160 mm pri rýchlosti 150 mm/sekundu.
Tlačiarne Spider a Jumbo je možné objednať v pravej alebo ľavej verzii a tak uľahčiť ich montáž priamo do baliacej linky. Sú vybavené klávesnicou pre rýchle a jednoduché nastavenie parametrov tlače a je možné k nim primontovať podľa požiadavky rozličné aplikátory. Tieto tlačiarne však spoľahlivo pracujú aj ako stolné tlačiarne v kancelárii.
Tlačiarne môžu byť vybavené bohatým príslušenstvom, ako napr. externým navíjačom potlačených etikiet, šetričom TTF fólie atď...

 

Drinfilm 

Termotransferová tlačiareň pre tlač údajov na baliacu fóliu (PP,PE....)

Drinfilm  tlačí na baliacu fóliu čiarové kódy a rôzne premenlivé údaje s rozlíšením 8 bodov/mm. Tlačiareň je možné jednoducho pripevniť takmer na akýkoľvek baliaci stroj a fóliu potláčať priamo pred jej použitím s rýchlosťou tlače 100 mm/sekundu. Maximálna plocha potlače je 100 x 100 mm. Elektronické riadiace zariadenie nainštalované priamo na mechanickej jednotke, šetrič fólie pre úsporu nákladov, mechanický pohyb termohlavy  vybavenej dvíhacím zariadením a spätné navíjanie fólie robia tento model extrémne spoľahlivým a univerzálnym. Drinfilm môže byť vybavený prenosným terminálom, alebo ho je možné ovládať zo vzdialeného PC.


 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.