Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie stroje arrow Apl. samolepiacich etikiet arrow Potlačové jednotky
 
 

 

EUROPRINT

Europrint je tepelná potlačová jednotka slúžiaca na potlač samolepiacich etikiet, kartónu alebo fólie. S  Europrintom môžete na etikety  tlačiť produkčné údaje ako sú dátum, šarža produkcie atď... Jeho výkon až 10 000 kusov/hodinu ho uprednostňuje na montáž do linky – či už priamo na etiketovaciu hlavu  alebo na takmer akékoľvek baliace zariadenie.  Na držiak rolky fólie  môžete založiť fóliu s dĺžkou až 306 m, takto zvýšite autonómnosť  vašej produkcie a zredukujete prestoje spôsobené výmenou dátumovacej fólie.

 

DRINTEC

Drintec je termotransferová potlačová jednotka určená k priamej inštalácii na etiketovaciu hlavu. Na etikety  predtláča  variabilné údaje (texty, čiarové kódy, logá atď..) a dosahuje výkon až do 60 00 kusov/ hodinu pri dĺžke etikety 50 mm. Údaje určené na potlač sú tlačené v rozlíšení 8 bodov na 1 mm a tlačová plocha je až 104 x 157 mm. Údaje je možné jednoducho a rýchlo nastaviť cez prenosný terminál alebo priamo z PC, na ktorý je Drintec pripojený a v ktorom je nainštalovaný užívateľsky veľmi jednoduchý program na tvorbu etikiet DG10. Kompenzačný valec tlačiarne umožňuje nastaviť rozdielne rýchlosti pre tlač etikiet a pre aplikáciu.

 


 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.