Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie stroje arrow Apl. samolepiacich etikiet arrow Etiketovacie systémy
 
 

 

SYSTEM 1 FULL                                                 

Systém 1 Full ponúka etiketovanie rotačných produktov a fliaš pri vysokej rýchlosti – produkčný výkon až  18 000 kusov za hodinu. Tento systém bol špeciálne navrhnutý pre farmaceutický priemysel a to tak, aby spĺňal aj tie najnáročnejšie kritériá. Adaptované technické riešenia  zaručujú vysoký stupeň spoľahlivosti etiketovania a činností súvisiacich s predtlačou etikiet. Zariadenie je vybavené množstvom  ovládacích prvkov a alarmov, signalizujúcich koniec rolky etikiet, roztrhnutie podložného papiera, vyradenie neoetiketovaného produktu  atď...

Základná konfigurácia zariadenia pozostáva zo základne, dopravníka, ovládacej jednotky, etiketovacej hlavy a zariadenia na zahladenie rotačných produktov.

Stiahnite si prospekt                                        Pozrite si video  

SYSTEM 5

Etiketovací systém pre oválne a eliptické fľaše
System 5 je špeciálny systém navrhnutý pre etiketovanie oválnych fliaš – produktov. Dosahuje produkčný výkon až do 15 000 kusov/ hodinu. Lineárny orientátor a rozraďovač centruje a rozraďuje fľaše. Dve etiketovacie hlavy- každá na jednej strane systému - aplikujú etikety s maximálnou presnosťou na produkt, ktorý je stabilizovaný vrchným držaním. Významná črta tohto zariadenia je možnosť rýchlej a jednoduchej výmeny etiketovaného produktu –  výmena formátu produktu a etikiet zaberie obsluhe iba niekoľko minút. Systém môže byť vybavený potlačovým zariadením na potlač etikiet, kontrolou prítomnosti etikety na produkte a následným vyradením neoetiketovaných produktov, ako aj zahladzovacím zariadením pre rotačné produkty – takže na jednom etiketovacom systéme môžete etiketovať ploché, eliptické, ale aj valcové produkty.

Stiahnite si prospekt                                                      Pozrite si video  

SYSTEM 9

Etiketovací systém pre ploché obálky a krabičky
Systém 9 bol špeciálne navrhnutý pre etiketovanie plochých kariet, obálok, šanónov a krabičiek, ktoré sú automaticky odoberané zo zásobníka a horizontálne prepravované pomocou vákuového dopravného systému. To zaisťuje stabilitu produktu počas rozličných pracovných fáz. Zariadenie dosahuje výkon až 24 000 kusov/hodinu a je vybavené podávačom, etiketovacou hlavou a potlačovou jednotkou.

SYSTEM 4

Systém pre aplikáciu etikiet zospodu
Systém 4 umožňuje aplikovať samolepiace etikety do šírky až 198 mm na spodnú stranu fľaše alebo misky. Zariadenie dosahuje výkon až 22 000 kusov/hodinu. Produkt je prepravovaný  pomocou dvoch bočných pásov. Etiketovacia hlava je umiestnená pod dopravníkom a aplikuje etikety na prechádzajúci produkt.

SYSTEM 2 FULL

Etiketovací systém pre krabičky a kartóniky

Systém 2 aplikuje etikety na tvarované farmaceutické krabičky. Tento etiketovací systém sa vyznačuje spoľahlivosťou a vysokou rýchlosťou. Alarmové a riadiace zariadenia  zabezpečujú, aby bola etiketa dokonale naaplikovaná na produkt, zatiaľ čo neoetiketované produkty sú automaticky vyradené. System 2 je tiež ako iné systémy dostupný v takzvanej „Non-stop“ verzii – čo znamená, že zariadenie je vybavené dvoma etiketovacími hlavami s automatickým vzájomným prepínaním činnosti – bez zastavenia výrobnej linky.

 

SYSTEM 3

Etiketovací systém pre nestabilné valcové produkty

System 3 aplikuje samolepiace etikety  až do šírky 90 mm na valcové produkty s nestabilnou základňou, takto sa zaistí rovnaký výkon, presnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť, ako keby sa etiketovali stabilné produkty.
Produkt sa položí  horizontálne na pohybujúci sa valčekový dopravník. Rotujúce zahladzovacie zariadenie otáča produkt, takže  etiketovacia hlava môže dokonale naaplikovať etiketu okolo celého produktu.

 

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.