Vitajte

      

dovoľte aby sme Vás privítali na stránkach spoločnosti Albertina Packaging s.r.o., tradičného dodávateľa baliacich, plniacich, uzatváracích a etiketovacích strojov, kompletných automatických liniek a vákuových manipulátorov. 

 
      Hlavná stránka arrow Etiketovacie stroje arrow Apl. samolepiacich etikiet arrow Etiketovacie hlavy
 
 

 

SURPRISE
                                                        
Surprise je kráľovnou medzi etiketovacími hlavami: rýchla, presná, univerzálna. Aplikuje etikety až do šírky   130 mm alebo 250 mm s vysokým stupňom presnosti pri maximálnej rýchlosti 30 m/min, takže spĺňa náročné požiadavky na etiketovanie v mnohých priemyselných odvetviach.  Silné stránky tejto etiketovacej hlavy sú ukryté: v krokovom motore, ktorý zaisťuje presné a spoľahlivé etiketovanie, v odvíjači, ktorý vždy správne napína podložný papier a v elektronike transformujúcej a stabilizujúcej vstupný prúd. Manuálny regulátor rýchlosti umožňuje rýchle nastavenie rýchlosti v manuálnom režime. Ak chcete rýchlosť etiketovania nastavovať automaticky so zmenou rýchlosti pohybu produktu, môžete na snímanie rýchlosti použiť inkrementálny snímač (enkóder) – takto zabezpečíte dokonalú aplikáciu aj pri zmene rýchlosti etiketovaného produktu.

Stiahnite si prospekt 

ORIGINAL
                                                      
Original stelesňuje tradíciu etiketovacích hláv Etipack – je spoľahlivý, spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky   a jeho obsluha je jednoduchá. Údržba a čistenie poťahových valcov je rýchla a jednoduchá – bez použitia akýchkoľvek nástrojov.

 Pozrite si video

 

Stiahnite si prospekt

SUPER                                                              

Super je etiketovacia hlava, ktorá vďaka výkonnému krokovému motoru, aplikačnej rýchlosti až 80 m/min splní   najnáročnejšie a vysoko špecifické požiadavky vašej baliacej linky. Rola etikiet až do priemeru 400 mm zaistí veľkú autonómiu produkcie a Super ponúka aj automatické prepínanie medzi dvoma etiketovacími hlavami v linke – bez prestojov. Vysoká rýchlosť  a vysoký stupeň  presnosti  je zabezpečený vďaka  činnosti motorizovaného prevíjača, ktorý udržuje podložný papier napnutý. Verzia HS (High speed) dosahuje aplikačnú rýchlosť až 120 metrov/minútu.

Stiahnite si prospekt

 
  Copyright Information   Albertina, spol. s r.o.